W tym dziale znajdziesz absolutnie wszystkie tradycyjne, rozłożyste lampy z ramionami, które mogą okazać się głównym elementem dekoracyjnym wnętrza. W końcu żyrandole do salonu i sypialni to nasza specjalność! Żyrandol to ponadczasowe oświetlenie, które sprawnie dobrane sprawdzi się w każdej aranżacji. 

Żyrandole świecznikowe

- to tradycyjne, bardzo eleganckie lampy. Nadają się do wnętrz klasycznych, eklektycznych, skandynawskich i loftowych. Nadają pomieszczeniom nieco surowości, jednocześnie tworząc wyjątkowy nastrój dzięki swej budowie i oddalonym od siebie źródłom światła. To zdecydowanie ponadczasowe oświetlenie. Żyrandol świecznikowy jest wbrew pozorom dość uniwersalną lampą wiszącą. Wygięte ramiona z imitującymi światło świec żarówkami - z jednej strony to nawiązanie do klasyki i tradycji, z drugiej strony doskonały element przełamujący nowoczesną aranżację.

Żyrandole z abażurami

- to lampy nieco bardziej nowoczesne i przede wszystkim wyjątkowo eleganckie. Pięknie prezentują się na salonach, w stylowych pomieszczeniach. Abażury cudownie zmiękczają światło, a klosze można dobrać pod kolor aranżacji wnętrza. Żyrandole z abażurami tworzą we wnętrzu bardzo przytulny klimat. Duże rozłożyste żyrandole z abażurami chętnie są wybierane przez klientów do dworku, pałacyku, czy jako lampy do wysokich wnętrz. Długość łańcucha nie ma limitu, dlatego nasze największe żyrandole pałacowe mogą być pięknym zwieńczeniem wysokiego salonu, czy reprezentacyjnego holu.

żyrandole z abażurami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl