Czas realizacji zamówienia

Jesteśmy małą rodzinną firmą. W naszym sklepie każdy artykuł jest przygotowywany specjalnie dla Ciebie. Po otrzymaniu zamówienia rozpoczynamy jego realizację i będziemy Cię na bieżąco informować o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = produkcja + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z czasu potrzebnego na wyprodukowanie Twoich artykułów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od firmy kurierskiej.

 

Produkcja lamp

 

Każda lampa jest wykonywana ręcznie w polskiej fabryce. W przeciwieństwie do artykułów z importu, lampy z naszego sklepu nie leżą miesiącami w magazynach czekając aż je kupisz. Kupując w sklepie OJLampy.pl masz pewność, że towar powstał z należytą starannością i bez żadnej zwłoki.

Współpracujemy z kilkoma producentami oświetlenia i każdy z nich pracuje w inny sposób. Niektóre lampy są gotowe już na drugi dzień, na inne trzeba poczekać nawet ponad tydzień. Dlatego dajemy sobie najwyżej 10 dni roboczych żeby lampy, bezpiecznie opakowane, dotarły przesyłką kurierską do Twoich rąk.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia. Jeśli z różnych powodów uważasz swoje zamówienie za niestandardowe, nie wahaj się - daj nam znać.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo i natychmiastowo przystępujemy do realizacji zamówienia.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Pobranie - zamówienie opłacasz gotówką kurierowi, w chwili odbioru paczki. Musisz jednak pamiętać, że ta forma jest obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. Wysyłka Pocztą Polską może trwać dłużej. W przypadku poczty nie gwarantujemy terminowości dostawy.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl